آماده‌ترین بازیکن این روزهای پرسپولیس؛ دردسر تازه 77

آماده‌ترین بازیکن این روزهای پرسپولیس؛ دردسر تازه 77

شفقنا/ با وجود آنکه در فصل جاری آماده ترین بازیکن پرسپولیس بوده با این حال این باعث نشده تا یک اتهام بزرگ به او زده نشود.محسن مسلمان کار خود در پرسپولیس برانکو با نیمکت نشینی خاص آغاز کرد اما او آنقدر خوب و پرتلاش ظاهر شد که برانکو چاره ای جز اعتماد کردن به او پیدا نکرد.
محسن مسلمان در فصلی که گذشت از بهترین های پرسپولیس بود و نقش بسزایی در قهرمانی سرخ پوشان در رقابت های لیگ برتر داشت.
او بدون حاشیه قراردادش را تمدید کرد تا نشان دهد که علاقه زیادی به پیراهن پرسپولیس ندارد و نه دنبال پول است و نه ناز کردن و ادا درآوردن. مسلمان حتی حاضر نشد که پیراهن شماره 7 پروین را بر تن کند و در اظهار نظری جالب تاکید کرد که می خواهد پیراهن شماره 77 را هم در تاریخ پرسپولیس جاودانه کند.
هافبک مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ در فصل جاری بسیار آماده نشان داد و به نظر می رسد که در بهترین روزهای خود به سر می برد. مسلمان در سه بازی لیگ و یک بازی سوپر جام که در ترکیب اصلی سرخ پوشان به میدان رفته توانسته یک گل به ثمر رساند و سه پاس گل دهد تا نشان دهد که آماده ترین بازیکن فصل کنونی پرسپولیس است.
او مغز متفکر سرخ پوشان در میانه میدان به شمار می آید و بیشتر توپ ها به این بازیکن باتکنیک ختم می شود. آماده و سرحال بودن مسلمان به معنای آمادگی و طراوت پرسپولیس است اما مسلمان با یک اتهام بزرگ مواجه شده و آن اینکه او به گادوین منشا پاس نمی دهد و دوست ندارد که این بازیکن نیجریه ای گلزنی کند.
هر چند مسلمان چنین اتهامی را با قاطعیت رد کرده است اما حداقل ظاهر بازیهای او چیز دیگری را نشان می دهد و باید دید که او می تواند در دیدارهای آینده مهره بطلانی برچنین اتهامی زند یا خیر.منبع: شفقنا