ایران قدرت اول والیبال آسیا است

 ایران قدرت اول <a href=والیبال آسیا است”>

میزان/ ناظر ویژه کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: اردبیل لیاقت میزبانی این مسابقات را داشته، چون هیچ مشکلی در زمینه میزبانی مشاهده نکردم.
امیل جبیر در مورد میزبانی اردبیل از رقابت‌های والیبال انتخابی قهرمانی جهان اظهار داشت: من واقعا سورپرایز شدم چون اردبیل امکانات خیلی خوبی در زمینه سخت افزاری دارد ضمن این که حضور پررنگ هواداران اردبیلی در سالن مسابقات هم یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: اردبیل لیاقت میزبانی این مسابقات را داشته چون هیچ مشکلی در زمینه میزبانی مشاهده نکردم.
ناظر ویژه کنفدراسیون والیبال آسیا در مورد سطح کیفی این مسابقات تصریح کرد: والیبال آسیا در حال پیشرفت است و تیم‌هایی مثل کره‌جنوبی و ژاپن و چین روی بازیکنان جوان خود سرمایه گذاری کردند تا بتوانند در سطح اول والیبال آسیا درخشش بیشتری داشته باشند. این مسابقات هم واقعا سطح بالایی دارد، چون دو تیم برتر به رقابت‌های جهانی صعود خواهند کرد.
جبیر با تمجید از تیم ملی والیبال ایران گفت: تیمی که در بین ۱۰ تیم برتر دنیا قرار دارد تیم قدرتمندی محسوب می‌شود. این تیم قدرت اول آسیا است و بازیکنان خیلی خوبی دارد.
وی خاطرنشان کرد: من قبلا دوبار به ایران آمده بودم و این کشور می‌تواند میزبانی خوبی برای مسابقات والیبال باشد.منبع: میزان