خلعتبری: شادکام به عمد مرا زد و باید اخراج می‌شد

خلعتبری: شادکام به عمد مرا زد و باید اخراج می‌شد

تسنیم/ مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد مدعی است که محمد شادکام در بازی با صنعت نفت عمداً روی او خطا کرده و باید از زمین بازی اخراج می‌شده است.
محمدرضا خلعتبری درباره مصدومیتی که در بازی با صنعت نفت دچارش شد، اظهار داشت: در دقیقه پنجم بازی بود که با مهاجم صنعت نفت برخورد کردم و شادکام عمداً روی من خطا کرد. داور باید او را اخراج می‌کرد، ولی متأسفانه هیچ واکنشی نسبت به این خطا انجام نداد و حتی بازیکن صنعت نفت کارت زرد هم دریافت نکرد.
وی ادامه داد: شادکام طوری به پای من ضربه زد که ترسیدم و درد بسیار زیادی داشتم. در ادامه هم برخوردی با یکی دیگر از بازیکنان صنعت نفت داشتم و سرانجام نتوانستم درون زمین بمانم به همین دلیل قبل از نیمه اول تعویض شدم. امیدوارم که بتوانم در چند روز آینده شرایط بازی را پیدا کنم و در هفته چهارم به میدان بروم.
مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد با ابراز تأسف از شکست تیمش برابر صنعت نفت عنوان کرد: متأسفانه در شرایط بدی شکست خوردیم و حق ما اصلاً باخت نبود. ما یکی دو موقعیت خوب را از دست دادیم و روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و در نهایت نتیجه را هم واگذار کردیم. امیدوارم این باخت را جبران کنیم.منبع: تسنیم