کد خبر: ۱۴۶۰۹۳۸/۳۰ زمان: ۰۱:۰۷   ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ بازدید: ۶۵۱

رئال مادرید با درخشش کریس رونالدو موفق شد در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، با نتیجه ۳-۰ آپوئل قبرس را شکست بدهد.

به گزارش “ورزش سه”، رونالدو که به دلیل محرومیت، در دیدارهای رئال در لالیگا غایب بوده، در دیدار امشب بازگشت درخشانی داشت و با زدن دو گل از سه گل رئال، نقشی پررنگ در شروع خوب تیمش در فصل جدید چمپیونزلیگ ایفا کرد.

 

بازی در دقایق ابتدایی بدون اتفاق خاصی سپری شد اما رئالی ها خیلی زود توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات شان را روی دروازه حریف آغاز کردند. تلاش این تیم خیلی زود به نتیجه رسید و در دقیقه ۱۲ به گل اول رسیدند.

 

روی ارسال عالی گرت بیل از سمت چپ به دهانه دروازه آپوئل بود که کریس رونالدو از زاویه ای نه چندان مناسب موفق شد دروازه حریف را باز کند.

 

 

برتری رئال ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم کاملا بر بازی مسلط بودند اما در ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه حریف توفیقی نداشتند.

 

در دقیقه ۳۲، گرت بیل می توانست روی ارسال کروس دروازه آپوئل را باز کند اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد. دو دقیقه بعد نوبت رونالدو بود که یک موقعیت بسیار خوب را از دست بدهد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

 

رئال نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و بعد از اینکه گل رونالدو به دلیل آفساید پذیرفته نشد، ستاره پرتغالی در دقیقه ۵۲ سرانجام حساب کار را ۲-۰ کرد.

 

برخورد توپ به سینه مدافع آپوئل را داور به اشتباه خطای هند تشخیص داد و یک ضربه پنالتی به سود رئال اعلام کرد. رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با ضربه ای محکم، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

ادامه دارد…

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد