وبسایت رسمی برنامه نود – دنی سبایوس بعد از اینکه در ۲۰ دقیقه پایانی دیدار مقابل آپوئل به جای ایسکو وارد میدان شد و برای اولین بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت، اظهار داشت که پیش از انتقال به رئال مادرید از شرایط بازی در این تیم و میزان دقایق بازی مطلع بوده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، هافبک سابق رئال بتیس در مصاحبه ای که با BeIN داشت، گفت:

خوشحالم که رؤیای بازی در لیگ قهرمانان را با کسب پیروزی شروع کردم، و این سخت فراموش می شود. امروز برای من روز ویژه ای است و یک رؤیا به حقیقت پیوسته است. تیم شروع خوبی داشت و ما در نیمه دوم برق آسا بودیم، که به یک پیروزی فوق العاده منجر شد. سعی در تاریخ نویسی داریم، همه چیز در دست خودمان است و امروز تمایل خود برای فتح سومین عنوان قهرمانی متوالی در اروپا را نشان دادیم.

با آگاهی از شرایط به رئال مادرید آمدم. مربی به من اعتماد به نفس می دهد، برای به دست آوردن فرصت بازی سخت تلاش می کنم و امیدوارم که همینطور ادامه دهم. می دانم که بازیکنانی جلوتر از من هستند اما به بهترین باشگاه دنیا آمده ام. به خوبی در ترکیب تیم جا افتاده ام. با چنین هم تیمی های با کیفیتی، همه چیز راحت تر است.

اهمیت کریستیانو رونالدو:

با حضور کریستیانو درون زمین ما همیشه احساس راحتی می کنیم و او اطمینانی به ما می بخشد که به گل منجر می شود. او روح تیم است و برای ما نقشی اساسی دارد و بهتر از هر زمان دیگری است. امروز بازی فوق العاده ای داشت و جاه طلبی اش او را به بهترین بازیکن دنیا تبدیل می کند.

۱۷۷۱

امکان درج دیدگاه وجود ندارد