قوچان‌نژاد امید اول هیرنفین در دربی شمال هلند

قوچان‌نژاد امید اول هیرنفین در دربی شمال هلند

ورزش 3/ در هفته نخست لیگ برتر هلند امشب هیرنفین در حالی مهمان گرونینگن خواهد بود که ستاره ایرانی همچنان امید اول گلزنی در دربی شمال محسوب می شود.
تیم های هیرنفین و گرونینگن به عنوان دو رقیب دیرینه و سنتی شمال هلند همواره در این سال ها جنگ های حیثیتی زیادی با هم داشتند تا جایی که برتری در این مصاف برای طرفداران دو تیم از قهرمانی و بالا بردن جام نیز ارزشمندتر است از همین رو همواره این بازی مورد توجه رسانه های هلندی قرار می گیرد.
در شرایطی که طبق قرعه کشی صورت گرفته این بار دربی شمال هلند در هفته نخست فصل جدید به میزبانی گرونینگن برگزار خواهد شد طرفداران هیرنفین در نظرسنجی یکی از سایت های هواداری هیرنفین رضا قوچان نژاد را به عنوان شانس اصلی گلزنی برای تیم در دربی امشب انتخاب کردند تا گوچی همچون فصل قبل بار دیگر طعم گلزنی در مقابل گرونینگن را بچشد.
نکته جالب این که در پوسترهای ویژه باشگاه برای دربی امشب نیز ستاره ملی پوش ایرانی جزو ستاره های اصلی قلمداد شد درست مثل پوسترهایی که سایر رسانه های معتبر هلندی طراحی و منتشر کردند تا بر جذابیت های این مصاف افزوده شود. گوچی با توجه به این که فصل گذشته بهترین گلزن هیرنفین و سومین گلزن برتر آردیویسه شناخته شد در فصل جار بیشتر از همیشه در تیررس رسانه ها قرار دارد.منبع: ورزش 3