مروان حسین: از سپاهان به اروپا می‌روم

مروان حسین: از سپاهان به اروپا می‌روم

ورزش 3/ مهاجم عراقی جدید سپاهان تاکید کرد پیشنهاد این تیم برایش بهتر از سایر تیم ها بوده است.
مروان حسین هافبک عراقی که روز گذشته با سپاهان قرارداد رسمی اش را امضا کرد، در گفت وگو با روزنامه ملاعب عراق گفت: قبول کردن پیشنهاد باشگاه ایرانی پس از بررسی‌های زیاد و مرتبط به سقف آرزویم در زمینه لژیونر شدن بود. سپاهان را انتخاب کردم تا در تیمی باشم که بتوانم برای قهرمانی بازی کنم. در این مدت اخیر پیشنهادهای زیادی را داشتم و در نهایت پیشنهاد از لیگ ایران را از همه بهتر دانستم.
وی افزود: روز گذشته تست‌های پزشکی باشگاه سپاهان را با موفقیت پشت سر گذاشتم و قبل از اینکه اولین تمرینم را با سپاهان برای رویارویی با ذوب آهن در هفته چهارم لیگ انجام دهم، قراردادم را به صورت رسمی امضا کردم. امیدوارم اولین بازی من برای سپاهان موفقیت آمیز باشد و بتوانم به همراه همبازی‌هایم به هدف مهم برسیم و بتوانیم در این بازی با زدن گل اول من برای سپاهان به پیروزی برسیم.
مهاجم 25 ساله عراقی همچنین گفت: حضورم در سپاهان اصفهان دروازه‌ای برای برگشتن به تیم ملی عراق خواهد بود که مدت زمان زیادی است از تیم ملی دور شده‌ام. تمام تلاش خود را می‌کنم تا سطح واقعی یک بازیکن عراقی را در لیگ ایران نشان دهم وبا وجود اینکه لیگ ایران بازیکنان و مربیان حرفه‌ای دارد، سعی می‌کنم تا خود را در ترکیب اصلی سپاهان قرار دهم.
مروان حسین در پایان افزود: قبل از اینکه با سپاهان قرارداد امضا کنم با بازیکنانی که سابقه بازی در لیگ ایران را داشتند مشورت کردم و از نحو لژیونر شدن به صورت کامل در لیگ ایران مطلع شدم. روزهای خوبی را به همراه الشرطه داشتم و جدایی از این تیم برایم سخت بود اما گمشده خودم را در لیگ ایران پیدا کردم که این تیم دروازه ورودم به اروپا خواهد شد.منبع: ورزش 3