الهام باباطاهری اظهار داشت: مسابقات فوتسال جوانان دختر کشور روز شنبه در گرمسار به پایان رسید و تیم باران مهر به نمایندگی از قم در این رقابت‌ها شرکت کرد اما موفق به صعود به جمع تیم‌های برتر نشد با این حال عملکرد قابل قبولی داشت.

وی افزود: تیم باران مهر قم در آخرین دیدار خود ۳ بر صفر برابر تیم هیئت فوتبال بجنورد صاحب برتری شد و با این برد امتیازات خود را به عدد ۶ رساند و بر اساس قالب مسابقات توانست جواز حضور در لیگ دسته اول فوتسال جوانان دختر کشور در سال آینده را کسب کند.

مربی تیم فوتسال باران مهر قم گفت: تیم فوتسال دختران جوان قم با ۲ پیروزی و ۴ شکست به کار خود در مسابقات فوتسال جوانان دختر کشور در گرمسار پایان داد و با توجه به این که قرار است مسابقات فوتسال پایه دختران کشور از این پس و از سال آینده مثل پسران در دستجات مجزا برگزار شود قم سال آینده در دسته اول خواهد بود.

باباطاهری بیان داشت: سمیه امینی با ۶ گل بهترین گلزن قمی‌ها در این مسابقات بود و هانیه الهامی نیا و نسترن قره باغی هم در بین گلزنان ما با ۳ گل، نمایش خوبی داشتند البته تیم ما از بازیکنان کم تجربه‌ای متشکل بود و اگر همانند سایر حریفان از بازیکنان مجرب در دسته یک و لیگ برتر بهره مند بودیم نتایج بهتری می‌گرفتیم.

وی عنوان کرد: تیم باران مهر قم در این مسابقات در ۲ بازی به ترتیب با نتایج ۳ بر صفر و ۶ بر صفر برابر تیم‌های هیئت فوتبال بجنورد و پیروزی گرمسار به پیروزی رسید و در دیدار برابر تیم‌های شهروند ساری، نماینده سنندج، نماینده دلیجان و آرمینه شمال غرب تهران نتیجه را به حریف واگذار کرد.

مربی تیم فوتسال باران مهر قم تصریح کرد: ستایش قمری، زهرا طباطبایی، هانیه الهامی نیا، سمیه امینی، هستی ابراهیمی، کمند ریاحی، زهرا عرب خراسانی، نرگس مدققی، فاطمه سبحانی، زهرا عسگریان، الهه خداوردوئی و نسترن قره باغی در این مسابقات برای تیم فوتسال قم به میدان رفتند و مروارید نصر و زهرا زندیان دیگر اعضای کادر فنی بودند.

کلمات کلیدی: ,

امکان درج دیدگاه وجود ندارد