کد خبر: ۱۴۶۰۹۳۷/۳۰ زمان: ۰۱:۰۹   ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ بازدید: ۷۱

منچسترسیتی در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان در خانه فاینورد با نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان پپ گواردیولا که در رقابت های لیگ برتر هم نتایج خوبی گرفته اند، در دیدار امشب برابر حریف هلندی کار سختی نداشتند و در نهایت به یک پیروزی شیرین رسیدند.

 

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که جان استونز گل اول بازی را به ثمر رساند. روی ارسال عالی داوید سیلوا از سمت چپ بود که استونز با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

برتری سیتی بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۰، این تیم به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی عالی و ارسال کایل واکر از سمت راست، آگوئرو موفق شد با یک ضربه دقیق، حساب کار را ۲-۰ کند.

 

بعد از این گل هم از شدت حملات سیتی کاسته نشد و بعد از اینکه آگوئرو یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد، گابریل ژسوس موفق شد در دقیقه ۲۵ اختلاف را به سه گل افزایش بدهد.

 

دفع ناقص دروازه بان فاینورد روی ضربه بنجامین مندی، این فرصت را در اختیار ژسوس قرار داد تا با یک بغل پای ساده، گل سوم سیتی را به نام خود کند.

 

 

 

 

برتری سیتی ادامه داشت و این تیم می تواند دقیقه ۳۱ به گل چهارم برسد اما ضربه آگوئرو راهی به چهارچوب دروازه فاینورد پیدا کرد. در دقایق پایانی نیمه اول از شدت حملات سیتی کاسته شد و در نهایت این نیمه با همان نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

 

ادامه دارد…

 

 

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد