کرملاچعب: یک سال و نیم بدشانس بودم

کرملاچعب: یک سال و نیم بدشانس بودم

ایسنا/ مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تلاشم را می‌کنم که امسال به بهترین شکل ممکن خودم را نشان دهم.
رضا کرملاچعب در خصوص شکست این تیم برابر سایپا، اظهارکرد: بازی خوبی بود ولی متاسفانه نتوانستیم امتیاز لازم را به دست آوریم. ما در این دیدار می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم یا حتی پیروز شویم که نشد. فوتبال همین است، یک روز شانس یارمان است و یک روز نیست. در ادامه باید تلاش کنیم که بهترین نتیجه را برای تماشاگران به دست آوریم.
وی درباره گلزنی خودش در بازی با سایپا نیز عنوان کرد: پیش از آمدن به استقلال خوزستان نزدیک به یک سال و نیم بود که بازی رسمی نداشتم و تمام تلاشم این بود که برای تیمم مفید باشم. خدا را شکر که در این دیدار موفق به گلزنی هم شدم. در حال حاضر نیز تلاش تمام بازیکنان کسب نتیجه در بازی آینده است و به نظرم استقلال خوزستان از سه بازی خود به خوبی نتیجه گرفته است.
بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا تیم متحول و جوان شده امسال می‌تواند نتیجه بگیرد؟ گفت: تیم ما ۲۰ خروجی داشت و هماهنگ کردن بازیکنان جدید واقعا سخت است. آقای ویسی تجربه کار در چنین فضایی را دارد و به خوبی هم نتیجه گرفته است. ما تلاش می‌کنیم که بهترین نتیجه را رقم بزنیم و درست است که تیم تغییرات بسیاری داشته ولی جای نگرانی نیست و ما به تیم‌مان ایمان داریم.
وی در ادامه عنوان کرد: اکنون همه به من به عنوان یک بازیکن باتجربه نگاه می‌کنند و هیچ کسی به این که من ۲۰ سال سن دارم توجه نمی‌کند و همه منتظر هستند که من یک ستاره شوم. من هم تلاشم را می‌کنم که امسال به بهترین شکل ممکن خودم را نشان دهم.
کرملاچعب بیان کرد: پس از یک و سال نیم که نتواستم بازی کنم و شانس هم با من یار نبود، اکنون می‌خواهم ثابت کنم که قرار نیست دیگر آن اتفاقات برای من بیفتد. من هنوز جوانم و مطمئن باشید خیلی چیزها را ثابت می‌کنم و بهترین کار را برای استقلال خوزستان انجام می‌دهم. من به حضور در تیم ملی هم فکر می‌کنم.منبع: ایسنا