سرمربی برگامویی ها بی صبرانه منتظر اولین بازی اروپایی تیمش مقابل تافی هاست.

طرفداری- امشب در مسابقات لیگ اروپا، آتالانتا در یک بازی متفاوت و جالب، میزبان اورتون است. گاسپرینی، سرمربی آتالانتا، اعلام کرد او و تیمش بیش از این نمی توانند برای شروع کارشان در مسابقات اروپایی، صبر کنند.

آتالانتا پس از ۳۰ سال در یک مسابقه اروپایی شرکت می کند اما آن ها مجبورند بازی های خود را در ورزشگاه ماپی ساسولو انجام بدهند چراکه از نظر یوفا، ورزشگاه شهر برگامو، استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات را ندارد. به نقل از Football-Italia، گاسپرینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با اورتون، گفت:

این ترکیبی از احساسات متفاوت است و ما نمی توانیم بیش از این منتظر بمانیم. مطمئنا طرفدارانی زیادی از ما حمایت می کنند حتی اگر مجبور باشیم در یک استان دیگر بازی کنیم. این موضوع، اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد و به یک انگیزه اضافی است.

در همه بازی ها، با حداکثر توانمان ظاهر می شویم و برای ما فرقی ندارد که در سری آ بازی داریم یا لیگ اروپا. در این مقطع از فصل، همه بازی ها مهم هستند و همه اهداف هنوز در دسترس اند.

اورتون تیم قدرتمندی است. آن ها ذاتا انگلیسی بازی می کنند. وقتی در لیگ برتر ششم شده اند؛ یعنی مثل لاتزیو، میلان، اینتر و فیورنتینا هستند؛ بنابراین مجبوریم که با همه توانمان در مقابل آن ها بازی کنیم.

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد