جام جهانی کرواسی؛ تیم تفنگ بادی زنان ایران طلا گرفت

به گزارش ایرنا، تیم تپانچه بادی مردان ایران متشکل از جوادفروغی، سجاد پورحسینی و وحید گل خندان در مرحله نیمه نهایی با۵۷۲ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و راهی فینال شد.

در این مرحله ورزشکاران کشورمان با برتری مقابل تیم روسیه به مدال برنز دست یافتند. پیش از این کاروان تیراندازی کشورمان یک مدال طلا توسط جواد فروغی در ماده تپانچه بادی آقایان و یک مدال طلا توسط تیم تفنگ بادی زنان متشکل از نجمه خدمتی، فاطمه کرم زاده و آرمینا صادقیان کسب کرده است.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از اول تا ۱۲ تیرماه با حضور ۵۲۰ ورزشکار از ۴۷ کشور جهان در به میزبانی کرواسی در حال برگزاری است.

همچنین تیم تفنگ بادی زنان ایران در رقابت های جام جهانی کرواسی موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شد.

این تیم با ترکیب فاطمه کرم‌زاده، نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در مرحله نیمه نهایی با ۶۲۵/۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و راهی فینال شد. ورزشکاران کشورمان در این مرحله توانستند در مصاف با تیم روسیه به برتری دست یابند و مدال خوش رنگ طلا را به گردن بیاویزند. در این ماده پس از ایران تیم های روسیه و مجارستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

پیش از این جواد فروغی تیرانداز المپیکی کشورمان موفق شد در ماده تپانچه بادی آقایان عنوان قهرمانی جهان را کسب کند و فاطمه کرم زاده با اختلاف بسیار کم در ماده تفنگ بادی بانوان چهارم جهان شد.

این رقابتها در بخش تیمی تپانچه بادی آقایان در حال پیگیری است. 

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

به گزارش ایرنا، عصر امروز (جمعه) و در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال …