صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

به گزارش ایرنا، عصر امروز (جمعه) و در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، مس رفسنجان میزبان تیم مدعی پرسپولیس بود که این دیدار با برتری یک بر صفر مدافع عنوان قهرمانی به اتمام رسید.

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

قضاوت بازی را «جواد رحیم‌زاده» با کمک‌های «مهدی الوند» و «فرزاد بهرامی» برعهده داشت.

پرسپولیس که رقابت نزدیکی با سپاهان برای رسیدن به عنوان قهرمانی دارد، تنها به سه امتیاز فکر می‌کرد و مس نیز برای سروسامان دادن به شرایط خود در جدول نیاز مبرمی به کسب امتیاز داشت.

شاگردان «یحیی گل‌محمدی» از همان ابتدا کار را تهاجمی آغاز کرده تا بتوانند به گل دست یابند اما پس از گذشت دقایقی، بازی روند متعادلی به خود گرفت.

نخستین فرصت مناسب گلزنی در دقیقه ۲۲ و در یک ضد حمله برای مس ایجاد شد که ضربه «محمدرضا سلیمانی» را «حامد لک» مهار کرد.

بلافاصله پرسپولیس صاحب موقعیت شد که ضربه «مهدی ترابی» راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد.

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

در دقیقه ۳۶ «شهریار مغانلو» پشت محوطه جریمه مس سرنگون شد اما داور اعتقادی به خطا  نداشت و مهاجم میهمان را به دلیل تمارض با کارت زرد جریمه کرد که این تصمیم با واکنش گل‌محمدی همراه شد. در حالی‌که در صحنه آهسته بنظر می‌رسید که مغانلو با خطای مدافع مس متوقف شده است.

پس از لحظاتی کمک داور اول به داور وسط اعلام کرد که خطا صورت گرفته تا تصمیم تغییر کرده و این مرتبه اعضای تیم مس به شدت معترض باشند.

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

در نهایت نیمه نخست این دیدار که فرصت گل چندانی در آن خلق نشد با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

جریان بازی در نیمه دوم هم کاملا برابر بود و هر دو تیم انگیزه زیادی برای رسیدن به هدفشان داشتند.

با وجود تلاش بازیکنان، موقعیت چندانی برای گلزنی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد.

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

در دقیقه ۷۹ پاس عالیشاه گره‌گشا شد و «مهدی عبدی» که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود دروازه مس را باز کرد و موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۸۴ «محمد قاضی» مهاجم باتجربه مس بلافاصله پس از ورود به میدان در آستانه گلزنی قرار داشت که ضربه سر او با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

پرسپولیس با این برتری به امتیاز ۵۱ رسید و بالاتر از سپاهان که ۴۸ امتیاز دارد در صدر قرار گرفت. سپاهان می‌تواند با برتری در دیدار روز یکشنبه مقابل فولاد به صدر بازگردد.

مس رفسنجان نیز در امتیاز ۲۸ باقی ماند.

ترکیب مس

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

داود نوشی‌صوفیانی، حامد نورمحمدی، مسیح زاهدی، عقیل کعبی، حسن جعفری، میثم نقی‌زاده(مهدی کیانی)، مهرداد رضایی، علیرضا نقی‌زاده(سجاد عاشوری)، مهرداد آوخ(قائم اسلامی‌خواه)، فراز امامعلی، محمدرضا سلیمانی(محمد قاضی).

ترکیب پرسپولیس

صدرنشینی پرسپولیس با تعویض طلایی

حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر(مهدی عبدی) و شهریار مغانلو(احمد نوراللهی)

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

برتری استقلال برابر گل‌گهر در نیمه نخست

به گزارش ایرنا، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و گل گهر سیرجان امروز (جمعه) در چارچوب …