نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

به گزارش ایرنا، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم ۱۷ نفر حضور دارند. مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با موخامد از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان علی ایلدیز از ترکیه و روبرتی دینگاشویلی از گرجستان می رود.

علی قلی‌زادگان نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف گئورگی وانگلوف از بلغارستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم با برنده دیدار میان کالجان راخات از قزاقستان و جونی تسخادای از گرجستان مبارزه می‌کند.

دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی بر حریفان خود در دیدار رده‌بندی رو درروی هم قرار خواهند گرفت.

در وزن ۶۵ کیلوگرم  ۱۹ کشتی‌گیر حضور دارند. ابوالفضل حاجی‌پور در دور نخست با کوئنتین استیک از فرانسه مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان کوانیش از قزاقستان و علی بک عثمان اف از قرقیزستان می‌رود.

کیان محمودجانلو پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف شوتا فارتنیدزه از گرجستان می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان فرانسه و ترکیه مبارزه می کند.

حسن عبادی نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف فاتح اونالان از ترکیه می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم با برنده کشتی میان تیمور آیتکول از قزاقستان و سلیم کوزان از ترکیه کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم نیز ۱۴ نفر حضور دارند. امیرحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف پی کلیتون از کانادا می‌رود. وی در غلبه بر این کشتی‌گیر در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان نورتیلیک کاریپبایف و ولادیسلاو از قرقیزستان خواهد رفت.

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

برتری استقلال برابر گل‌گهر در نیمه نخست

به گزارش ایرنا، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و گل گهر سیرجان امروز (جمعه) در چارچوب …